Prekių katalogas

Drabiniai rūbai

 • Thermal liemenė
  Thermal liemenė iš 100% vandeniui nelaidaus poliesterio. Vidinė pusė iš fliso. Galima vilkėti ant bluzono ar megztinio - liemenė šildys ir nevaržys rankų judesių. Keturios priekinės kišenės su užtrauktukais ir aukšta, gerai priglundanti apykaklė. Pailginta nugaros dalis, reguliuojama elastinė juosta ties juosmeniu ir nugaros apačioje.
  67 
  Striukė „Classic“

  Gražaus, šiuolaikiško dizaino, su kokybiškomis detalėmis, pavyzdžiui, dideliais šviesą atspindinčiais spausdintais logotipais. Kad būtų galima tvirtai užsegti, rankovių galuose yra užsegimai. Viršutinė rankovių dalis – gerai matomos ryškios oranžinės spalvos. Turi krūtinės srityje įsiūtą kišenę su užtrauktuku bei dvi šonines kišenes.

  68 
  Softshell bluzonas

  Neperpučiamas ir neperšlampamas Softshell bluzonas - patogus ir tampus išorinis sluoksnis bei minkštas vidinis sluoksnis iš fliso. Puikus sprendimas bet kokiu oru. Galima vilkėti vieną arba ant drabužių. Pečių ir galinė rankovių dalis bei šonai pastiprinti Cordura audiniu. Dėl išformuotų rankovių patogiau judėti. Keturios kišenės su užtrauktuku priekyje ir dvi vidinės kišenės. Rankovių apatinė dalis yra reguliuojamo pločio, su lipnia juostele.

  100 
  Striukė „Functional“

  Dailaus, šiuolaikiško dizaino striukė su kokybiškomis detalėmis, pavyzdžiui, sustiprintomis alkūnėmis ir dideliais šviesą atspindinčiais spausdintais logotipais. Tiems, kuriems reikia gerai tinkančių ir naudoti ištisus metus pritaikytų funkcionalių apsauginių drabužių, pasiūtų iš tvirtų ir ilgaamžių medžiagų. Pažastyse yra vėdinimo užtrauktukai, ant rankovių – šviesą atspindinti juosta. Pasiūta iš geresnį matomumą suteikiančių ryškiaspalvių medžiagų. Reguliuojamas juosmuo ir apatinė striukės dalis, rankovių galuose esantys užsegimai ir elastingi riešai užtikrina striukės patogumą. Striukė priekyje taip pat turi dvi šonines kišenes ir patogią paminkštintą apykaklę.

  121 
  Striukė „Functional“

  Dailaus, šiuolaikiško dizaino kokybiška striukė su dideliais šviesą atspindinčiais spausdintais logotipais. Tiems, kuriems reikia funkcionalių apsauginių drabužių, pasiūtų iš tvirtų ir ilgaamžių medžiagų, tinkamų dėvėti ištisus metus. Pažastyse yra vėdinimo užtrauktukai, ant rankovių – šviesą atspindinti juosta. Pasiūta iš geriau matomų ryškiaspalvių medžiagų. Reguliuojamas juosmuo ir apatinė striukės dalis, rankovių galuose esantys segikliai ir elastingi riešai striukei suteikia patogumo. Striukė turi dvi šonines kišenes priekyje ir patogią paminkštintą apykaklę.

  129 
  Kelnės aukštu juosmeniu „Functional“
  Dailaus, šiuolaikiško dizaino apsaugos nuo pjūklo kelnės su kokybiškomis detalėmis, pavyzdžiui, papildomai sustiprintais keliais ir apatine klešnių dalimi, dideliais šviesą atspindinčiais spausdintais logotipais. Tiems, kuriems reikia gerai tinkančių, naudoti ištisus metus pritaikytų funkcionalių apsauginių drabužių, pasiūtų iš tvirtų, ilgaamžių medžiagų. Klešnių užpakalinėje dalyje yra vėdinimo užtrauktukai ir šviesą atspindinti juosta. Trys kišenės su užtrauktuku (dvi priekyje ir viena užpakalyje), patogumo suteikianti pailginta užpakalinė dalis.
  149 
  Dailidžių kelnės "Functional"

  Dailaus, šiuolaikiško dizaino apsaugos nuo pjūklo dailidžių kelnės su kokybiškomis detalėmis, pavyzdžiui, papildomai sustiprintais keliais ir apatine klešnių dalimi, dideliais šviesą atspindinčiais spausdintais logotipais. Tiems, kuriems reikia gerai tinkančių, naudoti ištisus metus pritaikytų funkcionalių apsauginių drabužių, pasiūtų iš tvirtų, ilgaamžių medžiagų. Klešnių užpakalinėje dalyje yra vėdinimo užtrauktukai ir šviesą atspindinti juosta. Penkios kišenės su užtrauktuku, dvi priekyje, viena gale ir dvi viršutinėje dalyje.

  180 
 • Darbiniai rūbai sukurti dirbantiems miške. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  BENDRAUKIME FACEBOOK’E