Prekių katalogas

Husqvarna K40

 • Husqvarna K40

  Gamintojas
  Husqvarna
 • Galingi ir patikimi pneumatiniai pramoniniai pjaustytuvai, puikiai tinkantys naudoti patalpų viduje ir lauke, kai yra prieiga prie suspausto oro šaltinio. Jie išsiskiria ilgu, aptakių linijų korpusu, puikiu svorio paskirstymu tiek išilgai, tiek tarp rankenų. "Husqvarna" oru varomas pjaustytuvas taip pat puikiai tinka darbui tokiose lauko vietose, kuriose maža oro apykaita, pavyzdžiui, vamzdynų tranšėjose, gilių pamatų aikštelėse ir laivų dokuose.

  Skirtas tiek vidaus, tiek ir išorės darbams
  Akivaizdu, kad Husqvarna pjaustytuvas yra tikra alternatyva darbams patalpų viduje, be to jis yra perspektyvus ir išorės darbuose, ypač vietose, kur oro apykaita yra žema, kaip vamzdynai, tranšėjos, gilios statinių vietos ir uostų dokai.

  Suspaustas oras
  Suslėgtu oru gali būti perduotas didelis kiekis galios, o diskas gali atlaikyti smarkias apkrovas, mašinai neprarandant pajėgumo. Tuo pačiu pjaustytuvas išlieka lanksčiai pritaikomas ir lengvas.

  Poly-V diržas
  Visuose modeliuose įrengtas „Poly-V“ trapecinis diržas, kad galia būtų perduodama efektyviau, o gaminio eksploatavimo laikas ir techninės priežiūros intervalai būtų ilgesni.

  DEX
  DEX yra naujoji dulkių sugavimo sistema šlapiam ir sausam pjovimui. Priedas Vac pjaustytuvui K 3000 Vac ir DC 1400 yra du sprendimo būdai šioje sistemoje. Dauguma mūsų pjaustytuvų turi vandenį tausojančius įtaisus šlapiam pjovimui, kurie garantuoja, kad dulkių sugavimui bus sunaudotas mažesnis vandens kiekis. To rezultatas yra švarus pjovimas su mažiau sunaudoto vandens ir mažiau skystų pjovimo atliekų, lyginant su tradiciniu šlapiu pjovimu. Mobilus akumuliatorinis vandens tiekimo bakelis WT 15 reiškia, kad jums nereikia pumpuoti rankiniu būdu.

  Keičiama pjaunančios dalies padėtis
  Pjaunančioji dalis perstatoma, o transmisija – visiškai sandari, apsaugota nuo pjaunant susidarančių dulkių ir pan., todėl jos dalys mažiau dėvisi.
  Automatinis purškiamasis tepimas
  Keičiama veleno įvorė
  Galingi ir patikimi oru aušinami pramoniniai pjaustytuvai, puikiai tinka dirbti patalpose ir lauke.
  Neiškiria alyvų ar išmetamųjų dujų, todėl puikiai tinka pjauti jautrioje aplinkoje.
  Šių pjaustytuvų ilgas ir plonas korpusas, geras svorio pasiskirstymas ir tiksli šoninė pusiausvyra tarp rankenų.
  Automatinis tepimas purškimo būdu.
  Reversinė pjovimo svirtis.
  „Poly-V“ diržas geriau perduoda variklio galią, rečiau reikia jį įtempti, o įrenginys ypač ilgai tarnauja.

  Galia 3.2 kW
  Disko pjovimo skersmuo 350 mm
  Max. pjovimo gylis 125 mm
  Oro srautas min: 2.8 m³/min, max: 3.5 m³/min
  Oro slėgis 7 bar
  Vibracija, priekinė rankena 9.5 m/s²
  Vibracija, galinė rankena 5.2 m/s²
  Svoris 9.8 kg

 • Prenumeruok ir laimėk

  BENDRAUKIME FACEBOOK’E